Odchovy

Vrh A - 14.8.2014 - ve vrhu bylo 5 miminek, ale jelikož je maminka July Austerlitz porodila příliš předčasně, tak všechna byla mrtvá :-(. 
 
Vrh B - 31.8.2014 - Zippy porodila 4 miminka. Jedno se zřejmě udusilo při dlouhém porodu, takže zbyli dva klucí a jedna holčička :-).
 
Vrh C - 9.3.2015 - Moravia potratila 3 miminka :-(.
 
Vrh D - 21.3.2015 - Nauru porodila 3 krásná miminka. Všechna jsou zdravá a čilá :-).
 
Vrh E - 28.3.2015 - July porodila 4 krásná miminka. Porod proběhl v pořádku, miminka jsou zdravá a maminka se o ně vzorně stará :-).
 
Vrh F - 19.10.2015 narodilo se jedno velké miminko - černobílá samička US Teddy. Maminka je Unity CC a tatínkem je náš Dashiel Amaltheia. 

 
Vrh G - 31. 10.2015 narodila se tři miminečka v barvách buff s bílou a čoko s bílou. Maminkou je Moravia od Nicolette a tatínek náš "Myšák" Queenly od Nicolette. Miminka jsou zdravá, čilá a maminka se o ně pečlivě stará :-).
 
 
Vrh H - 4. 11.2015 narodila se tři miminka. Jedná se o anglické crestey v černo-bílé barvě.  Ve vrhu jsou dva klucí a jedna holčička. Maminkou je Zippy Ebony a tatínek Wincenzo Jampadampa
 
Vrh CH - 25.5.2016 se narodila se dvě miminka. Ve vrhu je jedna holčička a jeden klouček. Maminkou je Unity CC a tatínkem Eross z Grafitu (ang. crested sb-zlatá-bílá). Miminka jsou zdravá a čilá a maminka se o ně vzorně stará :-).

 
Vrh I - 25.7.2016 se narodila se dvě miminka. Ve vrhu jsou dvě holčičky. Maminkou je Ginger od Matilky (slate blue-bílá-zlatá) a tatínkem slate blue klučík z Farmy Kvítkovice. Miminka jsou v pořádku a maminka o ně vzorně pečuje :-).
 
 
Vrh J - 5.8.2016 se narodila se tři miminka. Ve vrhu jsou dva kloučci a jedna holčička. Maminkou je Grace von den Wunderlandzwergen (US teddy slate blue-zlatá-bílá) a tatínkem je Dashiell Amaltheia (US teddy černo-bílý). Miminka jsou příliš maličká a vypadá to, že maminka nemá mlíčko. 
 
Vrh K - 16.8.2016 se narodila se tři miminka. Ve vrhu jsou dvě holčičky, jedno miminko se narodilo mrtvé. Miminka jsou příliš droboučká a vypadá to špatně :-(. Maminkou je Grace von den Werunka Elegans (černo-červeno-bílá satén) a tatínkem je All Star Bluedreams (ang. crested slate blue-zlatá-bílá). 
 
Vrh L - 29.8.2016 se narodila se čtyři miminka. Ve vrhu jsou dvě holčičky a dva klucí. Miminka jsou zdravá, čiperná. Hetty Amaltheia (ang. crested černo-bílá) a tatínkem je All Star Bluedreams (ang. crested slate blue-zlatá-bílá). 
   
 
Vrh M - 4.9.2016 se narodila tři miminka. Ve vrhu jsou dva klucí a jedna holčička. Maminkou je Gisselle ze Zámku (slate blue - bílá) a tatínkem je All Star Bluedreams (ang. crested slate blue-zlatá-bílá). 
 
Vrh N - 17.5.2017 se narodila 4 miminka ve složení tří holčiček a jednoho kloučka. Jsou v barvách slate blue-zlatá-bílá. Maminkou je Ginger od Matildy a tatínkem All Star Blue Dreams.